Menu
zabawki

Oddaję pół domu

Ten rok zaczął mi się niezbyt produktywnie, ale u mnie tak właśnie jest ze styczniami. Listopad-grudzień jest baaardzo intensywny, a potem muszę mieć czas na to, żeby się pozbierać. Co roku łapie mnie więc styczniowa chandra. To mój najsłabszy i najgorszy miesiąc w roku.

Na szczęście powoli odnajduję swoją motywację i chęć do działania. Zaczęłam, jak co roku, od wielkiego sprzątania domu. Właściwie to już zaczęłam przed świętami, ale styczeń mnie pokonał. W grudniu to, co wybrałam, oddałam używane rzeczy potrzebującym, a nowe dałam na coroczną loterię do przedszkola dzieci z autyzmem. Pod koniec stycznia poowybierałam mnóstwo książek, zabawek, butów, ubrań i przeróżnych gadżetów i okazało się, że mam jeszcze do oddania dwa wory ubrań, które wywieźliśmy w ten weekend i cały karton butów, który będę wysyłać do wrocławskich pucybutów (to organizacja, która zajmuje się odnawianiem obuwia i przekazywaniem go do potrzebujących). Cała reszta wjedzie lub już wjechała na moje aukcje na Allegro.

Wczoraj, o 21:00 pojawiło się ponad 200 aukcji. Póki co są tam głównie książki, zabawki i jakieś gadżety. Pojawi się jeszcze sporo ubrań i buty (takie, które moje dzieci miały na nogach dwa razy lub wcale). Ubrania i buty pojawią się w najbliższych dniach. Obserwujcie aukcje. Na aukcjach znajdziecie tez trochę zimowych rzeczy. Wiem, że już niedługo zima się skończy, ale co roku planuję sobie, że wystawię te rzeczy przed grudniem i co roku mi się to nie udaje, ponieważ listopad i grudzień to najbardziej intensywne miesiące pracy na blogu. Jeżeli więc jeszcze przed Wami jakiś zimowy wyjazd albo jeżeli chcecie już teraz kupić coś Waszemu dziecku na przyszłą zimę, to znajdziecie kilka naprawdę świetnych rzeczy.

Może się zdarzyć, że pomylę się w tytule aukcji albo w dopasowaniu do kategorii. Nie zwracajcie na to uwagi. W sprzedaży jest to, co w opisie. Aukcji jest tak dużo, że ciężko się nie pomylić. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie aukcji, to pytajcie.

Wszystkie rzeczy wystawiam od 1 zł. Za ile pójdą, za tyle pójdą. Bardzo Was proszę o czytanie opisów aukcji. Jeżeli jakaś rzecz ma wadę, to jest to podane w opisie i najprawdopodobniej pokazane również na zdjęciu. Jeżeli wygracie więcej niż jedną aukcje, oczywiście jest możliwość wysyłki wszystkiego w jednej paczce.

Bardzo Was proszę o przemyślane zakupy.

Żeby wejść w listę aukcji, wystarczy kliknąć w poniższe logo Allegro.

allegro by .

Wiola Wołoszyn O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź